Ansatte

Dette er våre ansatte

Salgsavdeling


Tommy_f.jpg

Tommy Eriksen

Distriktansvarlig Buskerud, Oslo, Akershus og Østfold

+47 907 40 389

tommy.eriksen@kcl.no

Bjorn-Haa_f.jpg

Bjørn Haakonsen

Distriktsansvarlig Østlandet, Agder

+47 957 32 242

bjorn.haakonsen@kcl.no

Per_f.jpg

Per Høeg

Distriktsansvarlig Oppland, Hedmark og Trøndelag

+47 915 45 100

per.hoeg@kcl.no

Oddgeir_f.jpg

Oddgeir Karlsen

Distriktsansvarlig Nordland.Troms og Finnmark 

+47 952 00 172

oddgeir.karlsen@kcl.no

Oivind-K_f.jpg

Øivind Knutsen

Distriktsansvarlig Rogaland og Hordaland

+47 959 48 565

oivind.knutsen@kcl.no

Dagfinn_f.jpg

Dagfinn Voldstad

KAM Industri- Møre

+47 906 58 725

dagfinn.voldstad@kcl.no

Staale-Gipling_f (1).jpg

Ståle Gipling

KAM Industri 

+47 952 71 310

staale.gipling@kcl.no

Kundeservice


Espen-S_f.jpg

Espen Svendsen

Kundesenter

+47 466 24 498

espen.svendsen@kcl.no

Tom-Tronstad-SV_f.jpg

Tom Tronstad

Kundesenter

+47 412 98 334

tom.tronstad@kcl.no

Butikk Skoppum


Fredrik_f.jpg

Fredrik Hermansen

Butikkmedarb./ hentedisk

+47 459 54 338

fredrik.hermansen@kcl.no

Oddmund-sept-19-SV_f.jpg

Oddmund Thomas Lien

Butikkmedarb./ hentedisk

+47 920 39 413

oddmund.thomas.lien@kcl.no

Verktøy og Verkstedutstyr


Vegard-M_f.jpg

Vegard Mobråthen

Prod.sjef. Verktøy / Verkstedutstyr og Bygg 

+47 907 21 622

vegard.mobrathen@kcl.no

Torbjorn-Trane_f.jpg

Torbjørn Trane

Prod.ansv. Verktøy / Verkstedutstyr

+47 465 41 548

torbjorn.trane@kcl.no

John-Petter_f.jpg

John Petter Rødningsand

KAM Smøre og Oljeanlegg

+47 954 80 942

john.petter.rodningsand@kcl.no

Auto / Rekvisita


Fredrik-Franck_f.jpg

Fredrik Franck

Prod.ansv. Auto / Rekvisita

+47 974 34 768

fredrik.franck@kcl.no

Olje / Kjemi


Anders-Mobaek_f.jpg

Anders Mobæk

Prod.ansv. Olje / Kjemi

+47 901 20 101

anders.mobek@kcl.no

Bygg. Varme og Pumper


Vegard-M_f.jpg

Vegard Mobråthen

Prod.sjef. Verktøy / Verkstedutstyr og Bygg

+47 907 21 622

vegard.mobrathen@kcl.no

Hydraulikk og Slanger


Olav_f.jpg

Olav Fjeld

Hydraulikk Komponenter

+47 900 31 335

olav.fjeld@kcl.no

Tommy-J_f.jpg

Tommy Johansen

Hydraulikk Komponenter

+47 974 27 754

tommy.johansen@kcl.no

Odd100x110 .jpg

Odd Lie

Designer

+47 41 46 05 64

odd.lie@kcl.no

Tore-O_f.jpg

Tore Olsen

Hydraulikk Komponenter

+47 918 98 648

tore.olsen@kcl.no

Dagfinn_f.jpg

Dagfinn Voldstad

KAM - Industri Møre

+47 906 58 725

dagfinn.voldstad@kcl.no

Staale-Gipling_f.jpg

Ståle Gipling

KAM Industri 

+47 952 71 310

staale.gipling@kcl.no

Hydraulikkverksted / Produksjon


Ola_f.jpg

Ola Langemyhr Uthus

Verksmester Hydraulikk

+47 920 28 567

ola.uthus@kcl.no

Kenneth_f.jpg

Kenneth Evensen

Slange ansvarlig

+47 928 70 961

kenneth.evensen@kcl.no

Magnus_f.jpg

Magnus Akerholt

Industrimekaniker

+47 404 92 252

magnus.akerholt@kcl.no

Geir_f.jpg

Geir Jørgensen

CNC-operatør

+47 454 41 824

geir.jorgensen@kcl.no

Benjamin_f.jpg

Benjamin Mordt

Industrimontør

+47 908 74 707

benjamin.mordt@kcl.no

Serviceverksted / Montering


Ken-Tage_f.jpg

Ken Tage Sevaldrud

Servicetekniker / Installasjon

+47 465 09 254

ken.tage.sevaldrud@kcl.no

Marius-Braaten-SV_f.jpg

Marius Bråten

Servicetekniker/ Installasjon

+47 959 99 481

marius.braten@kcl.no

Retur- og reklamasjon


Steinar_f.jpg

Steinar Nelvik

Reklamasjonsansvarlig/ Service verksted 

+47 913 22 278

steinar.nelvik@kcl.no

Morten-R_f.jpg

Morten Rudningen

Returansvarlig

+47 926 37 485

retur@kcl.no

Markedsavdeling


Haakon_f.jpg

Haakon Volden Saga

Webansvarlig/Digital Sales Manager

+47 466 24 217

haakon.volden.saga@kcl.no

Borghild-Stenbro-SV_f.jpg

Borghild Stenbro

Markedsføring/Grafisk design/SoMe/Web

+47 932 59 355

borghild.stenbro@kcl.no

Innkjøp


Kai_f.jpg

Kai Sørlie

Innkjøpsleder

+47 481 41 653

kai.sorlie@kcl.no

Arild-Berget_f.jpg

Arild Berget

Innkjøp

+47 932 81 417

arild.berget@kcl.no

Lager


Henning-O_f.jpg

Henning Olsbye

Lagersjef

+47 413 21 924

henning.olsbye@kcl.no

Petter-Franck_f.jpg

Petter Franck

Ass. lagersjef

+47 452 68 503

petter.franck@kcl.no

Trond-E-Hansen_f.jpg

Trond Egil Hansen

Driftsorganisator 

+47 920 24 690

trond.egil.hansen@kcl.no

Svein-Erik_f.jpg

Svein Erik Børresen

Driftsorganisator

+47 458 62 736

svein.erik.borresen@kcl.no

Ledelse / Administrasjon


Thor_f.jpg

Thor Jegard

Økonomisjef/Styreleder

+47 915 20 503

thor.jegard@kcl.no

Vegard-S_f.jpg

Vegard Solheim

Adm.dir / Marked 

+47 414 40 814

vegard.solheim@kcl.no

Ronny-Gonzales_f.jpg

Ronny Merino Gonzalez

IT-ansvarlig/ IKT

+47 930 83 386

ronny.gonzalez@kcl.no

Utvikling/Yawstop


Terje-Heen_f.jpg

Terje Heen

Technical Supervisor

+47 950 29 645

terje.heen@kcl.no

Knut-SH_f.jpg

Knut Tollefsen

Compliance Officer

+47 976 69 470

knut.tollefsen@kcl.no

John Arne Thomassen100x110.jpg

John Arne Thomassen

Prosjekt Ingeniør

+47 90794374

john.arne.thomassen@kcl.no